IĮ “Gevaina” įmonės kodas 301835636 , buveinės adresas: Butrimonių g. 5 , Kaunas, teikianti didmeninę ir mažmeninę prekybą audiniais, (toliau – pardavėjas) šia Privatumo politika nurodo klientų asmens duomenų tvarkymo taisykles ir galimus prekybos apribojimus.

Pardavėjas įsipareigoja laikytis šios Privatumo politikos nuostatų, o jas keičiant, informuoti apie tai internetinės svetainės gevaina.lt lankytojus. Pardavėjas nurodo, kad visi internetinės svetainės gevaina.lt lankytojai, pateikiantys savo asmens duomenis bet kokia forma ir būdu, sutinka, kad jie bus tvarkomi pagal šios Privatumo politikos reglamentą.

Renkamų ir tvarkomų kliento asmens duomenų rūšys:

Pardavėjas pasilieka teisę rinkti ir tvarkyti tuos kliento asmens duomenis, kuriuos jis pateikia pildydamas internetinėje svetainėje delondas.lt esančią automatinę užklausos formą, susisiekdamas su pardavėju elektroniniu paštu ar kitu būdu. Renkami ir tvarkomi gali būti šie kliento asmens duomenys:

 • vardas ir pavardė;
 • telefono numeris;
 • elektroninio pašto adresas;
 • kiti kliento pateikti duomenys.

Kliento asmens duomenų rinkimo ir tvarkymo tikslas

Pardavėjas kliento asmens duomenis gali rinkti ir tvarkyti tik su vykdoma veikla susijusiais tikslais.

 • Išrašydamas sąskaitas.
 • Pateikdamas pasiūlymus.
 • Atsakydamas į užklausas.
 • Atnaujindamas užsakymo informaciją ir kt.

Kliento asmens duomenų apsauga ir konfidencialumo taisyklės

Pardavėjas, rinkdamas ir tvarkymas kliento asmens duomenis, įsipareigoja užtikrinti jų saugumą. Kliento asmens duomenys turi būti tvarkomi konfidencialiai, neatskleidžiant jų trečiosioms šalims ir paisant kliento duomenų saugumą reglamentuojančių įstatymų (duomenų apsaugos ir Civilinio kodekso). Taisyklių išimtys:

 • Pardavėjas turi teisę atskleisti kliento asmens duomenis trečiosioms šalims kai taip numato įstatymai;
 • Pardavėjas turi teisę atskleisti kliento asmens duomenis trečiosioms šalims, kai klientas nevykdo įsipareigojimų;

Galimi prekybos apribojimai

Pardavėjas pasilieka teisę neparduoti prekių ir nepateikti pasiūlymo klientams, kurie nenurodo šiems veiksmams atlikti būtinų savo asmens duomenų. Taip pat kilus įtarimui dėl kliento amžiaus ir galimybės savarankiškai valdyti užsakymus, klientui atsisakius pateikti šią galimybę įrodančius asmens duomenis.

 

Slapukų politika

Šis tinklapis naudoja slapukus (cookies) išsaugodamas informaciją jūsų kompiuteryje. Šios nuostatos paaiškina kaip mes naudojame slapukus, nuostatos gali būti dalinai pakeistos be išankstinio perspėjimo. Siekdami užtikrinti, kad naudojatės atnaujinta informacija apie slapukų naudojimą, prašome reguliariai peržiūrėti šias nuostatas apie galimus pasikeitimus. Naudodamiesi šiuo tinklapiu sutinkate su slapukų patalpinimu jūsų kompiuteryje, atsižvelgiant į nuostatas ir taisykles. Jei jūs nesutinkate priimti slapukų iš šio tinklapio, prašau atjungti savo slapukų palaikymą interneto naršyklėje arba atsisakyti naudotis šiuo tinklapiu.

Kas yra Slapukai (Cookies)?

Slapukai tai tekstinė informacija, kurią tinklapis persiunčia į naršyklės slapukų failą esantį jūsų kompiuterio kietajame diske. Taip tinklapis gali atpažinti jus kai lankotės kitą kartą, arba atsiminti atitinkamą informaciją apie jus. Tai informacija, kokiuose vidiniuose puslapiuose lankėtės, kokius menu punktus pasirinkote, specifinę informaciją kurią įvedėte į formas esančias šiame tinklapyje, jūsų vizito laikas ir datos.

Slapukų tipai

Yra du pagrindiniai slapuku tipai:
Sesijos slapukai: tai laikini slapukai kuriu galiojimas baigiasi kartu su naršyklės sesijos pabaiga t.y., kada jūs paliekate tinklapį. Sesijos slapukai leidžia tinklapiui atpažinti jus kai naršote vidinius puslapius per vienetinį naršyklės naudojimą, taip leidžia jums naudotis tinklapiu efektyviau. Pvz., sesijos slapukai tinklapiui leidžia atsiminti, kad naudotojas įsidėjo atitinkamas prekes į savo krepšelį.
Nuolatiniai slapukai: priešingai nei sesijos slapukai, nuolatiniai slapukai yra saugomi jūsų kompiuteryje iki galiojimo pabaigos arba ištrynimo. Tai suteikia galimybę atpažinti jus grįžus, atsiminti jūsų pasirinkimus ar suteiktas paslaugas.
Papildomai prie sesijos slapukų ir nuolatinių slapukų gali būti ir kitokie slapukai, kurie nustatyti tinklapio kurį jūs nusprendėte aplankyti, kaip kad šis tinklapis, taip suteikiant informacija mums ar trečioms šalims.

Mūsų naudojami Slapukai

Šiuo metu, ir ateityje galimai naudosime šiuos slapukus:
Sesijos slapukus naudojame, kad:

 • Padėti užtikrinti saugumą ir patikrinti jūsų duomenis. Jūs naudojatės tinklapiu, naršydami puslapius, slapukų pagalba išvengiate nuolatinio tų pačių duomenų suvedimo Nuolatinius slapukus naudojame, kad:
 • Padeda mums atpažinti jus kaip unikalų vartotoją kiekvieną kartą jums grįžus į tinklapį, taip išvengiant pasikartojančių veiksmų atlikimo
 • Rinkti ir kaupti statistinę anonimišką informaciją, kuri mums padėtų geriau suprasti jūsų poreikius, ir padėtų mums pagerinti tinklapio struktūrą

Daug slapukų yra sukurti, kad jūs galėtumėte optimaliai naudotis interneto tinklu. Pvz., mes naudojame slapukus, kad galėtume pagerinti vartotojo patirtį, naudojantis mūsų tinklapiais, tarkim, slapukas kuris atpažįsta ar jūsų naršyklė palaiko konkrečią technologinę funkciją. Pvz, tai padeda tinklapiui pasikrauti greičiau, kai jūs prašote pakrauti didelės apimties failą.
Papildomai nuo slapukų, kurie suteikia informacija mums, mes taip pat naudojame slapukus kurie renka informaciją ir siunčia trečioms šalims. Kaip pavyzdys „Google Analytics”. Prašome pasitikrinti trečiųjų šalių tinklapius, norint gauti daugiau informacijos apie slapukų naudojimą. Šių tinklapių slapukų naudojimo nuostatos gali skirtis nuo mūsų. Kaip ir pirmosios šalies slapukus, taip ir trečiųjų šalių slapukus galite blokuoti, per savo naršyklės nustatymus. Kai kurie mūsų slapukai gali rinkti ir saugoti jūsų asmeninę informaciją, kaip jūsų vardas ar elektroninio pašto adresas. Mes esame įsipareigoję gerbti ir apsaugoti jūsų duomenų saugumą, užtikrindami jūsų informacijos naudojimą ir saugojimą laikantis privatumo politikos.

Slapukų atsisakymas šiame tinklapyje

Pagal pradinius nustatymus, dauguma naršyklių priima slapukus. Tačiau jūs turite galimybę atjungti slapukus, pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Taip pat galima sukonfigūruoti savo naršyklės nustatymus, kad galėtumėte priimti tik atitinkamus slapukus, arba gauti perspėjimo pranešimą, kiekvieną kartą leidžiantį jums nuspręsti ar norite saugoti slapukus savo kompiuteryje. Norint valdyti slapukus savo kompiuteryje, tam yra įvairios galimybės, pvz., jums padės „pagalbos” sekcija jūsų naršyklėje. Taip pat jūs galite ištrinti ar išjungti sukauptą informaciją. Kadangi mūsų slapukai leidžia jums prisijungti prie pagrindinių tinklapio funkcijų mes rekomenduojame, kad paliktumėte slapukų palaikymą įjungtą. Jei slapukų palaikymas išjungtas, tai gali reikšti, kad jūs patirsite limituota tinklapio naudojimą ar negalėsite naudotis tinklapiu visiškai.